czwartek, 18 czerwca 2015

Do pracy!

I się stało definitywny koniec nauki! W końcu wolne! Choć został jeszcze tydzień do końca roku szkolnego to ja i tak już zrobiłem sobie wolne. Klasę pierwszą skończyłem ze średnią 4.81 z której jestem bardzo zadowolony. Przeglądając dziś moje "archiwum" doszedłem do wniosku, że przez ciężką końcówkę szkoły bardzo ono ucierpiało. Co więcej zorientowałem się, że w zasadzie nie mam Wam co pokazać! Z tego właśnie powodu o ile pogoda dopisze już jutro ruszam w teren w poszukiwaniu czegokolwiek co może choć trochę przyciągnąć uwagę. W zasadzie dziś miał być post o żuczku którego ostatnio znalazłem, ale na forum przyroda jeszcze go nie oznaczyli, więc musiałem zmienić plany. Cóż dzisiaj zostaje mi pokazać Wam kilka zdjęć żyjątek. Wrzucę je na forum przyroda i w kolejnych postach już pojedynczo będę je opisywał chyba, że międzyczasie przydarzy się coś ciekawego.I dodatkowo kilka zdjęć z ćwiczeń w JRG2 w Krakowie :)


32 komentarze:

 1. Gratuluję wysokiej średniej! U nas w szkole prawie cały czas wychodzimy na dwór.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje sredniej ,jest niezła, widzę,że jestes bardzo dobrym uczniem.Zastanawiam sie z czego ta czwórka obstawiam,że z polskiego, z biologi i geografi są piatki z czego czwórka? Pewnie jedna, chyba nie z wuefu? A moze z ..języka OBCEGO/ kORCI MNIE,ŻEBY WIEDZIEĆ....:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A więc tak:) Mam jedną trójkę z matematyki, zdawałem na 4 ale mamy tak wredną nauczycielke, że mimo to że już nie miałem szans na 4 z tego co sie umawialiśmy to ona i tak mnie zapytała (zresztą jak jeszcze dwie inne osoby) Z tym że pytała nas z tych zadań których nie umieliśmy na sprawdzianie i wiadomo że zdać nam sie nie udało. Z angielskiego miałem trzy czwórki i trzy piętki ale pani powiedziła mi że nie mam co szukać u niej piątki. Z polskiego tak jak mówiłaś mam czwórkę i z informatyki gdze sytuacja była podobna jak z angielskim. A z WF mam szóstkę:)

   Usuń
 3. Gratuluję bardzo dobrych wyników w nauce !! Z sentymentem wspominam moje zakończenia szkoły !!
  Sympatyczna sesja zdjęciowa z udziałem żyjątek !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję tak wysokiego wyniku w nauce :) oczekuję na kolejne sesje zdjęciowe, choćby mrowki- opisujesz je bowiem z dużą znajomościa tematu. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i życzę udanych wakacji! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj! Ja też już po nauce i też mam pasek. :)
  Jutro wracam na bloga, bo przez ostatnie 2 miesiące było tyle nauki, że...!
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję średniej i życzę miłych wakacji. Ślicznie wygląda żabka na dłoni.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję średniej :)))) Brawo :)))) Lato przed nami jeszcze mnóstwo cudownych zdjęć przed Tobą :)))) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Brawo! Gratuluję dobrych ocen i życzę wspaniałych wakacji :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje
  Na pewno masz żabę trawną i nimfę biedronki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję dobrej średniej.Fajne fotki zwłaszcza tego biegacza i żabki:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję "paska", piękny wynik! A teraz wypoczywaj w pełni!

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję tak wysokiej średniej! Teraz baw się:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Różne działy forum.przyroda.org wykazują się różną aktywnością w oznaczaniu. Może w końcu oznaczą. Z tych fotek najbardziej podoba mi się żabka, choć nie popieram brania ich na ręce. Gratuluję wyników w nauce. Może w następnym roku będzie 5.0? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No najlepiej idzie z ptakami i motylami chyba bo jeśli chodzi np o grzyby to już trzeba czekać dość długi okres:) No 5.0 będzie ciężko, ale spróbować nie zaszkodzi. W przyszłym roku mam zamiar już powalczyć o stypendium:)

   Usuń
 15. Ja też czekam ze zniecierpliwieniem na wakacje. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 16. super zdjęcia, ta żabka jest cudna!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za ślad po Twojej obecności:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...